Jobs

Customer Service Specialist

Efez Games to firma zajmująca się tworzeniem gier mobilnych, a także serwisów dla społeczności gry Counter Strike: Global Offensive. Oferujemy bardzo przyjazną atmosferę, gdzie każdy członek zespołu może mieć realny wpływ na projekty o globalnych zasięgach (nasze gry jak dotąd zebrały łącznie ponad 8 milionów graczy na całym świecie). Chciałbyś uczestniczyć w dynamicznie rozwijających się projektach związanych z branżą esport? CSGO nie ma dla Ciebie tajemnic?

Dołącz do Efez Games jako Customer Service Specialist!
Miejsce pracy: W okresie pandemii pracujemy zdalnie, jednak docelowo poszukujemy osób gotowych pracować w naszym biurze w Warszawie.
Dyspozycyjność: docelowo pełny etat, ale jesteśmy też otwarci na studentów zainteresowanych formą 1/2 lub 3/4 etatu
Rodzaj umowy: zlecenie lub B2B

💻 Kluczowe zadania:
  • Obsługa wszystkich kanałów komunikacji z graczami w języku angielskim i polskim: mail, chat, komentarze
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów oraz raportowanie błędów
  • Rozbudowa i aktualizowanie bazy wiedzy o naszych produktach
  • Stała współpraca z programistami
  • Zarządzaniem profilami społecznościowymi gry oraz serwerem Discord
✅ Nasze oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość tematyki związanej z grą Counter Strike: Global Offensive (warunek konieczny)
  • Empatia i chęć niesienia pomocy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz odnalezienia się w zmiennym środowisku pracy
🆙 Mile widziane:
  • Znajomość języka rosyjskiego
  • Doświadczenie w projektach internetowych oraz w pracy z klientem
  • Zainteresowanie branżą gier mobilnych
🎁 Oferujemy:
  • 3000-4200zł brutto - zależne od doświadczenia
  • Praca w młodym zespole, zero korpo-atmosfery
  • Elastyczny czas pracy (core hours 11-15)
Zainteresowany? Prześlij swoje CV na adres jobs@efezgames.com
Prosimy o dołączenie do CV notki o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ul. Jasna 1, Warszawa - tu aktualnie znajduje się nasze biuro. Zdjęcie z archiwum państwowego, wykonano w 1960 roku